Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Value
is: Virði

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: edit
is: broyt

en: View
is: Vís

en: Attachment
is: Viðfesti

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: To
is: Til

en: Published
is: Útgivið

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Recipient
is: Móttakari

en: Deleted
is: Strikað

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: About
is: Um
