Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Subject
hy: Թեմա

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: types
hy: տեսակներ

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը

en: Sort settings
hy: Դասակարգման կարգավորումներ
