Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (31 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Subject
jv: Subyek

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Attachment
jv: Sisipan

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: To
jv: Marang

en: Published
jv: Dipacak

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Recipient
jv: Penerima

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Deleted
jv: Dibusak

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Mark read
jv: Tandhani kewaca

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Filter settings
jv: Setingan filter

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
