Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: To
ku: بۆ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە

en: Filter settings
ku: ڕێکخستنەکانی پاڵێو
