Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: To
nn: Til

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Deleted
nn: Sletta

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
