Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Subject
ps: موضوع

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Attachment
ps: نښل

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: To
ps: ته

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter by
ps: چاڼ پر

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: types
ps: ډولونه

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
