Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Subject
sq: Subjekti

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Recipient
sq: Marrës

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: About
sq: Informacione
