Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
