Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (27 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Subject
te: విషయం

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Move
te: తరలించు

en: View
te: చూడు

en: Display
te: చూపు

en: Attachment
te: జోడింపు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: To
te: ఎవరికి

en: Avatar
te: అవతారం

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: types
te: రకాలు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Sort settings
te: క్రమీకరించు అమరికలు
