Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Attachment
ast: Axuntu

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: To
ast: Pa

en: Published
ast: Espublizáu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Deleted
ast: Desaniciáu
