Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Subject
bg: Тема

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Display
bg: Дисплей

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: To
bg: До

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored by
bg: Написано от

en: Recipient
bg: Получател

en: Compose
bg: Изпрати

en: Messages
bg: Съобщения

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Manage folders
bg: Папки

en: Read
bg: Прочетени

en: Restore
bg: Възстанови

en: Mailbox
bg: Пощенска кутия
