Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (56 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Subject
fi: Aihe

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Move
fi: Siirrä

en: View
fi: Näytä

en: Display
fi: Näyttö

en: Attachment
fi: Liite

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Published
fi: Julkaistu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Filter by
fi: Suodata

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Messages
fi: Viestit

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Reference
fi: Viittaus

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Apply
fi: Käytä

en: Select
fi: Valitse

en: Restore
fi: Palauta

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: types
fi: tyypit

en: Mailbox
fi: Postilaatikko

en: About
fi: Tietoja

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: Autocomplete matching
fi: Automaattinen täydennys

en: Bundle
fi: Paketti

en: Filter settings
fi: Suodattimien asetukset

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Relative date
fi: Suhteellinen päivämäärä

en: Master
fi: Isäntä

en: An autocomplete text field.
fi: Autocomplete tekstikenttä.

en: Link label to the referenced entity
fi: Linkitä etiketti viitattuun entiteettiin

en: Autocomplete (Tags style)
fi: Automaattinen täydennys (Tagien tavalla)

en: Type of item to reference
fi: Viitattavan kohteen tyyppi

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: Create referenced entities if they don't already exist
fi: Luo viitatut entiteetit jos niitä ei ole jo olemassa

en: Sort settings
fi: Lajittele asetukset

en: Default selection handler settings
fi: Valinnankäsittelijän oletusasetukset
