Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Subject
fil: Paksa

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: To
fil: Para kay

en: Published
fil: Inilathala

en: Deleted
fil: Tinanggal
