Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (54 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Subject
lv: Temats

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Move
lv: Pārvietot

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Attachment
lv: Pielikums

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Move to folder
lv: Pārvietot uz mapi

en: To
lv: Kam

en: Add folder
lv: Pievienot mapi

en: Published
lv: Publicēts

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Filter by
lv: Atlasīt pēc

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Folder name
lv: Mapes nosaukums

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Folders
lv: Mapes

en: Folder
lv: Mape

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Reference
lv: Atsauce

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Mark read
lv: Atzīmēt lasītos

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: types
lv: tipi

en: About
lv: Par

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Filter settings
lv: Filtru iestatījumi

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Autocomplete (Tags style)
lv: Automātiskā pabeigšana (Tagu stils)
