Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്

en: Reference method
ml: സൂചനാ മാർഗ്ഗം
