Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
