Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (74 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Subject
pl: Tytuł

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Move
pl: Przenieś

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Attachment
pl: Załącznik

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Inbox
pl: Odebrane

en: Sender
pl: Nadawca

en: Move to folder
pl: Przenieś do folderu

en: To
pl: Do

en: Add folder
pl: Dodaj folder

en: Published
pl: Opublikowane

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Filter by
pl: Filtruj według

en: Recipient
pl: Adresat

en: Sent
pl: Wysłano

en: Compose
pl: Utwórz

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Avatar
pl: Awatar

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: to
pl: do

en: Message count
pl: Liczba wiadomości

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Reference
pl: Referencja

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: Mark read
pl: Oznacz jako przeczytane

en: Manage folders
pl: Zarządzaj folderami

en: Read
pl: Przeczytane

en: unread
pl: nowa

en: Restore
pl: Przywróć

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: types
pl: typy

en: Mailbox
pl: Skrzynka odbiorcza

en: About
pl: O stronie

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Trash
pl: Kosz

en: Filter settings
pl: Ustawienia filtrów

en: Draft
pl: Szkic

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Relative date
pl: Data względna

en: Thread ID
pl: ID wątku

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: An autocomplete text field.
pl: Pole tekstowe z auto-uzupełnianiem.

en: Link label to the referenced entity
pl: Stwórz odnośnik z etykiety do wskazywanej encji

en: Autocomplete (Tags style)
pl: Auto-uzupełnianie (styl Etykietowania)

en: Type of item to reference
pl: Typ elementu, który ma mieć referencję

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Create referenced entities if they don't already exist
pl: Stwórz wskazywane encje jeśli jeszcze nie istnieją

en: Sort settings
pl: Ustawienia sortowania

en: Include the anonymous user in the matched entities.
pl: Dodaj anonimowego użytkownika do pasujących encji.

en: Default selection handler settings
pl: Ustawienia domyślnej obsługi wyboru
