Nbox (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (63 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Subject
cs: Předmět

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Move
cs: Přesun

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Attachment
cs: Příloha

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Inbox
cs: Doručené zprávy

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Move to folder
cs: Přesunout do složky

en: To
cs: Komu

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Sent
cs: Odesláno

en: Folder
cs: Složka

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Message count
cs: Počet zpráv

en: Messages
cs: Zprávy

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Apply
cs: Použít

en: Select
cs: Vybrat

en: Mark read
cs: Označit za přečtené

en: Restore
cs: Obnova

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: types
cs: typy

en: About
cs: Popis

en: Sort direction
cs: Směr řazení

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Most recent
cs: Nejnovější

en: Filter settings
cs: Nastavení filtru

en: Draft
cs: Koncept

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: - All -
cs: - Vše -

en: Relative date
cs: Relativní datum

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: An autocomplete text field.
cs: Textové pole s automatickým dokončováním.

en: Link label to the referenced entity
cs: Zobrazit popisek jako odkaz na entitu

en: Autocomplete (Tags style)
cs: Automatické dokončování (štítky)

en: Type of item to reference
cs: Typ položky pro referenci

en: Reference method
cs: Způsob reference

en: Create referenced entities if they don't already exist
cs: Vytvořit odkazované entity, pokud ještě neexistují

en: Sort settings
cs: Nastavení řazení

en: Include the anonymous user in the matched entities.
cs: Zahrnout mezi vyhovující entity i anonymního uživatele.

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
