Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (64 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Subject
et: Teema

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Move
et: Liiguta

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Attachment
et: Manus

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Sender
et: Saatja

en: Move to folder
et: Liigu kausta

en: To
et: Kellele

en: Add folder
et: Lisa kaust

en: Published
et: Avaldatud

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Recipient
et: Adressaat

en: Folder name
et: Kausta nimi

en: Folders
et: Kaustad

en: Folder
et: Kaust

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: to
et: -

en: Messages
et: Sõnumid

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Reference
et: Viide

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Mark read
et: Märgi loetuks

en: Restore
et: Taastamine

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: types
et: tüübid

en: About
et: Programmist

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Bundle
et: kogum

en: Filter settings
et: Filtri seaded

en: Draft
et: Mustand

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Me
et: Mina

en: Relative date
et: Suhteline kuupäev

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: Autocomplete (Tags style)
et: Autocomplete (Tagidega stiil)

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Create referenced entities if they don't already exist
et: Loo refereeritud olemeid kui nad ei ole juba loodud

en: Sort settings
et: Sorteerimise seaded
