Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Subject
gu: વિષય

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: types
gu: પ્રકારો

en: About
gu: વિશે

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
