Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Subject
ne: विषय

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: ID
ne: परिचय

en: Attachment
ne: संलग्न

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: To
ne: लाई

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Sort direction
ne: दिशा अनुसार क्रमबद्ध

en: Bundle
ne: पोका
