Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
