Nbox (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Draft
ug: كوپىيە

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Autocomplete (Tags style)
ug: ئۆزلىكىدىن تاماملىنىش،خەتكۈچ فورماتىدا.
