Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Page
af: Bladsy

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
