Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Page
ast: Páxina
