Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Page
cs: Stránka

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
