Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Page
el: Σελίδα

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
