Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: Master
fi: Isäntä
