Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Subject
gu: વિષય

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ
