Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Date
hi: तारीख

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Message
hi: संदेश

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Sender
hi: प्रेषक

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
