Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Page
hu: Oldal

en: Sender
hu: Feladó

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
