Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Message
it: Messaggio

en: Page
it: Pagina

en: Sender
it: Mittente

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Select any filter and click on Apply to see results
it: Seleziona qualsiasi filtro e clicca su Applica per visualizzare i risultati

en: Master
it: Principale
