Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
