Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Page
ku: پەڕە
