Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Page
pa: ਸਫਾ
