Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Page
pl: Strona

en: Sender
pl: Nadawca

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
