Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: Page
ru: Страница

en: Sender
ru: Отправитель

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Select any filter and click on Apply to see results
ru: Выберите любой фильтр и нажмите Применить для просмотра результата

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
