Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Page
sk: Strana

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
