Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Page
sq: Faqe
