Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Page
tr: Sayfa

en: Sender
tr: Gönderen

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Select any filter and click on Apply to see results
tr: Herhangi bir süzgeç seçin ve sonuçları görmek için Uygula'ya tıklayın

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
