Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
