Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Page
bg: Страница
