Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
