Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Page
ca: Pàgina

en: Sender
ca: Remitent

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Master
ca: Mestre
