Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
