Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Message
es: Mensaje

en: Page
es: Página

en: Sender
es: Remitente

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Select any filter and click on Apply to see results
es: Seleccione cualquier filtro y pulse Aplicar para ver los resultados

en: Master
es: Máster
