Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Page
eu: Orria

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
