Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Page
hr: Stranica

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Asc
hr: Uzlazno
