Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ht: Sijè

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
