Nbox Search API (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: Page
is: Síða

en: Sender
is: Sendandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
